Lista referencyjna

Lista firm, które zaufały firmie BinCode, dostawcy AlgotiQ, w ramach wsparcia decyzji związanych z zarządzaniem zapasami i alokacją towaru w sklepach czy osobnych magazynach.

PBH (marka odzieżowa QUIOSQUE)

Zarządzanie stanami w sklepach od pierwszej alokacji przez dotowarowanie (replenishment) z magazynu, przerzuty między sklepami wykonywane w celu uzyskania lepszej sprzedaży bądź realizacji zamówień klientów,
po wycofania akcyjne i posezonowe.

Zarządzanie cenami towarów od regularnych przecen i okazjonalnych promocji, na wycofaniach i współpracy z outletami kończąc.

Wychwytywanie hitów sprzedażowych i szacowanie wielkości doszywek z uwzględnieniem potencjału sprzedaży w pierwszej cenie jak i w cenach kolejnych. Wsparcie w projekcie przyszłego budżetu.

OSDW AZYMUT

Wsparcie decyzji w obszarze zatowarowania magazynów przed sezonem szkolnym i dotowarowanie magazynów w czasie sezonu dla zapewnienia ciągłości dostaw w obszarze B2B.

INTER VION

Wsparcie systemu podejmowania decyzji o przepływie towaru między magazynem kompletacyjnym, outsourcowanym magazynem zasobowym i zewnętrznymi producentami oraz firmami konfekcyjnymi.

Akcyjne szacowanie opłacalnej szerokości asortymentu związane z przebudową magazynu.

Klient z branży medycznej

Analiza zatowarowania magazynów szpitalnych
Analiza zatowarowania magazynu głównego

Propozycja algorytmu automatycznego zatowarowania magzynów szpitalnych
Propozycja algorytmu zatowarowania magazynu głównego

Propozycja wskaźników KPI oceniających poprawność zatowarowania magazynów